Tulemas koolitus: 05.10.2023 - Tallinn – Sügiskonverents 2023 Registreeri / loe lähemalt

Ettevõtjad firmaautode eelnõust: parem juba automaks

Ettevõtjad firmaautode eelnõust: parem juba automaks

Rubriik: Päevaleht

Lemmi Kann kirjutab Päevalehe Ärilehes, et ettevõtlusorganisatsioonid saatsid rahandusministeeriumile ühisarvamuse sõiduautode maksustamise eelnõude kohta, milles tehakse ettepanek plaanitavad muudatused eelnõust välja jätta.

"Me loomulikult soovime, et meie arvamusega arvestatakse - kaasasime ju nii palju organisatsioone, aga praeguses olukorras mina küll ei oska rahandusministri käitumist ette ennustada," ütles Ärilehele Maksumaksjate liidu juhatuse liige Lasse Lehis. "Ma kardan, et ta ise ka ei oska," nentis ta lisaks.Lisaks Maksumaksjate liidu poolt kirja pandud avaldusele on mitmed organisatsioonid saatnud ka eraldi kirju nii rahandusministeeriumile kui ka rahanduskomisjonile. Sisu on neis kõigis põhimõtteliselt sama, argumendid siin-seal võivad küll veidi erineda.

Ehk siis võib vastuseisu ja kriitikat neile eelnõudele nimetada massiivseks.Loe edasi: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/ettevotjad-firmaautode-eelnoust-parem-juba-automaks.d?id=67413254Vt ka: Ettevõtlusorganisatsioonide ühisarvamus sõiduautode maksustamise eelnõude kohta