iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Ettevõtete juhid ei pruugi sotsiaalmaksu makstes üldse ravikindlustatud olla

Ettevõtete juhid ei pruugi sotsiaalmaksu makstes üldse ravikindlustatud olla

Rubriik: Päevaleht

Ann-Marii Nergi kirjutab Eesti Päevalehes, et haigekassa tahab kaotada ravikindlustuse kehtima hakkamise kolmekuulise ooteaja.

Kui füüsilisest isikust ettevõtja maksab riigile sotsiaalmaksu, on sellest vähe, et riiklik ravikindlustus kehtima hakkaks. Selleks peab ta haigekassale esitama eraldi avalduse. Ja enne kui kindlustuskaitse jõustub, tuleb veel kolm kuud oodata. Samasugune olukord on ettevõtte juhatuse või nõukogu liikmetel, kes enda eest avaldust ei esita, kuid sotsiaalmaksu maksavad – ravikindlustust juhtorgani töötajal seetõttu ei ole.Loe edasi: http://www.epl.ee/news/majandus/ettevotete-juhid-ei-pruugi-sotsiaalmaksu-makstes-uldse-ravikindlustatud-olla.d?id=64360557Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus