iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Erakondade seisukohad tulumaksumäära alandamise külmutamise osas

Erakondade seisukohad tulumaksumäära alandamise külmutamise osas

Rubriik: Päevaleht

Eesti Päevalehe Ärileht esitab Reformierakonnale, Isamaa ja Res Publica Liidule ja Erakonnale Eestimaa Rohelised küsimuse: Kuidas kommenteerite maksumaksjate liidu seisukohta, et valitsuse kavatsus külmutada tulumaksumäära langetamine on seadusega vastuolus?

Keit Pentus, Reformierakond: Tulumaksureformi edasilükkamise juurde saab tulla siis, kui muud kärpimise võimalused on ammendunud. Järgmise aasta eelarve tasakaalu raamidesse mahutamise kõrval peab sama tõsiselt mõtlema kaugemale plaanile. Kuidas me parandame konkurentsivõimet? Kuidas me tagame, et Eesti püsib maksukonkurentsis teiste riikide kõrval?

Kuidas me muudame ettevõtluskeskkonda soodsamaks? Tulumaksu vähendamise edasilükkamine sellele kaasa ei aita. Taavi Veskimägi, Isamaa ja Res Publica Liit: Maksupoliitiline ettearvatavus on väärtus omaette, kuid seda võib rikkuda riigieelarve tasakaalu nimel. See on hind, mida meil tuleb maksta eelarvepoliitilise lühinägelikkuse eest.

Enne tulumaksu alandamise külmutamist peab ministeerium kasutama usaldusväärset ekspertiisi hindamaks nende sammude õiguslikkust. Ettevõtte tulumaksusüsteemi osas ei tohiks edasi lükata uue süsteemi rakendamist, vaid sellest üldse loobuda, kui see võimalikuks osutub. Jõnksutamisel pole mõtet. Loe täpsemalt: http://www.arileht.ee/majandus/440411 Loe ka: MaksuMaksjast: Martin Huberg.

Mariliis Kannukene. „Tants tulumaksumäärade ümber“.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus