iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

ENRIKO AAV: Võitlus korruptsiooni vastu on pidev

ENRIKO AAV: Võitlus korruptsiooni vastu on pidev

Rubriik: Päevaleht

27.07.2006 Eesti Päevalehes avaldab Maksu- ja Tolliameti peadirektor Enriko Aav arvamust, et MTA ametiühing on muutumas maksuhalduri juhtkonnale võitluses korruptsiooniga toetavaks ja initsiatiivikaks partneriks. Korruptsiooni vastu võitlus pole ühekordne aktsioon, vaid pidev tegevus.

Enriko Aava sõnul võib öelda, et alates uute meeskondade komplekteerimisest, töökorralduse muutmisest ning ametnike motiveerimisest on nii Koidula kui ka Luhamaa tolliametnike töötulemused kõikides valdkondades oluliselt paranenud. Näiteks on salasigarettide avastamine võrreldes eelmise aastaga tõusnud ligi 70%.

Kindlasti ei saa korruptsiooni vastu võidelda ainult palga tõstmisega, kuigi olukord palkade suhtes on pingeline. Palgatõusuga samal ajal on oluline muuta töökorraldust ja parandada juhtimist esmatasandil. Samuti on oluline mõista, et altkäemaksu ei saa võtta, kui puudub selle andja.Pikemalt sellest loost saad lugeda siit: http://www.epl.ee/artikkel_327067.html.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus