iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

EML esitas ettepanekud Riigikogu töö ja palgakorralduse muutmiseks

EML esitas ettepanekud Riigikogu töö ja palgakorralduse muutmiseks

Rubriik: EML

EML saatis 12. märtsil Riigikogu esimehele pöördumise, milles oli esitatud rida ettepanekuid Riigikogu töö korralduse ja Riigikogu liikmete tasustamise süsteemi muutmiseks nii et see riivaks vähem rahva õiglustunnet.

EML ettepanekud on lühidalt järgmised: - kehtestada Riigikogu liikme palk kindla summana terveks 4-aastaseks volituste tähtajaks - keelata kõik tasulised lisatööd nõukogudes, komisjonides jne, samuti muud „haltuuraotsad“ ja tolategemise (näiteks telesaadetes), lubades erandina vaid loenguid ja artiklite avaldamist - korrastada kuluhüvitiste süsteem, kehtestada vastuvõtukulude limiidid ning sõiduauto kasutamine hüvitava üldiste reeglite alusel - kulutada autode ja vastuvõttude asemel rohkem raha enesetäiendusele, koolitusele ja ekspertiisidele - luua toimiv enesekontrollisüsteem, mille abil Riigikogu saaks korrale kutsuda või taunida Riigikogu liikme ebaväärikat käitumist - korraldada rohkem avalikke üritusi, kaasata huvigruppe seaduseelnõude arutamisele ning senisest paremini tutvustada Riigikogu töid ja tegemisi avalikkusele Pöördumise teksti vt siit.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus