iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Elukalliduse tõusu tõttu on suurenenud toimetulekutoetuse vajajate hulk

Elukalliduse tõusu tõttu on suurenenud toimetulekutoetuse vajajate hulk

Rubriik: ERR

Elukalliduse tõus on suurendanud toimetulekutoetuse vajadust ning Tallinnas on tänavu möödunud aastaga võrreldes taotluste arv kolmandiku võrra suurem. Abi vajatakse rohkematel kuudel ja suurenenud on ka toetussummad.

Tavaliselt on Tallinnas toimetulekutoetuse saajate arv seotud linnaosa suurusega, seega on justkui reeglipärane, et Lasnamäel on abivajajaid rohkem. Sel aastal on aga 70 protsenti rohkem toetuse taotlejad ka Mustamäel, Põhja-Tallinnas ja kesklinnas. Ainiti tänavu poole aastaga on pealinnas makstud 11,3 miljoni euro eest toetusi, samas kui kogu eelmisel aastal oli see summa 15 miljonit.

Kui eelmise aasta esimesel poolaastal maksti pere kohta keskmiselt toetust 850 eurot, siis sel aastal on summa juba 1750 eurot.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609112147/elukalliduse-tousu-tottu-on-suurenenud-toimetulekutoetuse-vajajate-hulk

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus