iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Eesti kaotab gripiviiruse tõttu aastas viis miljardit krooni

Eesti kaotab gripiviiruse tõttu aastas viis miljardit krooni

Rubriik: Päevaleht

Mikk Salu kirjutab Eesti Päevalehe Ärilehes, et Eesti kaotab gripi ja ülemiste hingamisteede nakkuste tõttu aastas umbes 800 000 tööpäeva. Laias laastus võib öelda, et majandusest lahkub tänu sellele viis miljardit krooni.

Eelmisel aastal registreeris tervisekaitseinspektsioon 248 855 ägedat ülemiste hingamisteede nakkuse juhtu. Haigekassa välja antavatest haiguslehtedest käib gripi ja hingamisteede nakkushaiguste kohta 34%. Osa suurfirmasid, eriti need, kus tööd tehakse kontorites, on avastanud gripivastasest vaktsineerimisest tuleneva majandusliku kasu.

Näiteks Swedbank (endine Hansapank) on oma töötajate vaktsineerimise aastaid kinni maksnud. Sügisel kulutatud raha tuleb tagasi talvel võidetud tööpäevade arvelt. Riik sellist asja aga ei soodusta. Vastupidi, riik karistab.

Iga 250-kroonise vaktsiinidoosi pealt tuleb maksuametile üle kanda ka erisoodustusmaks. Loe täpsemalt: http://www.arileht.ee/majandus/445753

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus