iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Eelarvet tuleb ilmselt veel neli miljardit krooni kärpida

Eelarvet tuleb ilmselt veel neli miljardit krooni kärpida

Rubriik: Päevaleht

Kärt Anvelt kirjutab Päevalehes sellest, et esmaspäeval vaadati valitsuskabinetis üle rahandusministeeriumi koostatud riskistsenaarium. „Kui kõik kõige mustemad ennustused täide lähevad, võib kärpevajadus tõesti ulatuda kuni seitsme miljardi kroonini,” ütles eile rahandusminister Ivari Padar.

See, kas lisaks seni kärbitule tuleb siiski leida kokkuhoiukohti veel nelja miljardi jagu, selgub pärast aprillilaekumiste analüüsi ja 22. aprillil avaldatavat Eesti Panga majandusprognoosi. „Samuti sel­lest, milline saab olema töötukassa nõukogu otsus töötukassa kohta,” lisas Padar.

Rahandusminister ei näe siiski võimalust, et võimalikku nelja miljardi krooni suurust auku oleks võimalik täita ainult kärbetega. „Selge, et siin on mängus nii kärped kui ka maksud,” ütles Padar. Maksutõusuna kerkiks päevakorda näiteks töötukassa maksemäära tõstmine praegu seaduses ette nähtud kuni kolmelt protsendilt viieni. „Teine asi on see, et sellel aastal saame rääkida ainult sellistest maksudest, mis ei mõjuta inflatsiooni, ehk siis á la üksikisiku tulumaks.

Need valikud on meil mais ees ning nende osas tuleb vaidlused pidada ja lahendused leida,” ütles Padar.Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/465438

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus