iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Eelarve arutamisel kadus konsensus

Eelarve arutamisel kadus konsensus

Rubriik: Päevaleht

Kärt Anvelt kirjutab Eesti Päevalehes, et Padari pakutud paketi nullis laadakauplemine, järgmisena sekkuvad riigikogulased.

Kuigi põhimõtteline otsus eelarvetulude suurendamise kohta loodeti langetada neljapäeval, et alustada täna kulude kärpimist, on kõik endiselt lahtine, sest koalitsioonierakondade poliitikud ei suuda omavahel kokku leppida. Neljapäeval käis peaminister ja Reformierakonna esimees Andrus Ansip välja idee tõsta gaasi- ja kütuseaktsiisi. Jürgen Ligi täpsustab, et see on siiski pigem hüpoteetiline idee ning Reformierakond tahab pigem vältida uusi makse ja väga suurt maksumäära. “Gaasiaktsiisi puhul on olnud põhjendus, et uutes majades kasutatakse järjest enam gaaskütet ja kuna gaasiaktsiis on madal, siis võiks seda tõsta.

Kütuseaktsiisi teema kerkis ilmselt sotside surutava automaksu konteksti,” selgitas Ligi. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/440908

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus