Tulemas koolitus: 05.10.2023 - Tallinn – Sügiskonverents 2023 Registreeri / loe lähemalt

EDGAR SAVISAAR: opositsiooni hala maamaksu teemal on suisa variserlik

EDGAR SAVISAAR: opositsiooni hala maamaksu teemal on suisa variserlik

Rubriik: Päevaleht

Edgar Savisaar kirjutab EPL Online`is, et Tallinna Linnavolikogu opositsiooni tänane avaldus linnapea aadressil on pigem variserlik kui kummaline ja ajendatud soovist tähelepanu tähtsamatelt teemadelt kõrvale juhtida.

Pole juhuslik, et vähem kui 24 tundi pärast seda, kui Toompea kõikuv koalitsioon on tunnistamas oma aasta suurimat ebaõnnestumist, mille sisuks on Eesti riigile totaalselt vale ja ebaõnnestunud eelarve vastuvõtmine, on pealinna kolmikliit asunud agaralt ründama Tallinna stabiilset ja linlaste enamuse poolehoidu nautivat linnavõimu ja tema linnapead. Ei pea vist ülearu tark olema, et tehakse seda Toompea otseste korralduste ja nõudmiste saatel, mille ainueesmärgiks saab olla vaid enda ebaõnnestumiste varjamine. Opositsiooni hala maamaksu teemal on aga suisa variserlik. Maamaksu tõstsid eelmisel aastal 54 kohalikku omavalitsust.

Maamaksu tõstmise temaatika algatas aga reformierakondlastest Keila linnavalitsus, kus maks tõusis lausa kuni kahe protsendini. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/arvamus/424607 Loe ka: „Mõis: maamaks on otsitud probleem“: http://www.epl.ee/artikkel/424605 Loe ka: „Anna oma allkiri selle eest, et kodu omamist ei koormataks maamaksuga