iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

EDGAR SAVISAAR: Ansipi meediadiktatuur kogub pöördeid

EDGAR SAVISAAR: Ansipi meediadiktatuur kogub pöördeid

Rubriik: Päevaleht

Edgar Savisaar, Tallinna linnapea, kirjutab EPL Online`is, et tavalise poliitikuna võiks mul olla peaminister Andrus Ansipile heas usus pakutud Tallinna hinnatõusu pidurdamise kompromissi praegusest tagasilükkamisest isegi heameel. Meie hinnatõusudebatti süvenejad saavad Ansipi ülijärsu keeldumise najal veelgi paremini aru, mis mees seal Stenbocki majas istub.

See on mees, kelle valitsus pronksiööde varjus vallandas maad ja rahvast juba halastamatult tabanud hinnatõusulaine. Aktsiiside ja käibemaksutõusudega võetakse otse rahva taskust veel 5,5 miljardit krooni. See on mees, kes veel tänagi absoluutselt küüniliselt seletab, et juba toimunud majanduse kiirjahtumine ning ees ootav veelgi raskem aeg ongi Eestile parim!

Kõik, kellel on silmad, näevad, kuidas meie oma Vabariigi valitsus on riiklikke juubelipidustusi alustanud oma rahvuslikust majandusest aadrilaskmisega. Kõik, kellel on kõrvad, kuulevad juba seisma jäänud rongide ja suletud saetööstuste vaikust. Kõik peale üha paremini makstud riigiametnike tunnevad, kuidas praegusel harukordselt soojal jõulukuul külmuvad palgad. See on jalad-maast-lahti ja pea madalates pilvedes peaminister, kelle seni tõhusaimaks osutunud kaitserelvaks on igas enda süüs kellegi teise süüdlaseks lavastamine.

Nii oli see aprillikriisis, mille süüdlaseks üritati mängida Keskerakonda. Nii on see ka praeguses maksuvaidluses, kus riigi poolt rahva taskust võetava 5,5 miljardit kroonises hinnatõusulaines üritatakse süüdi lavastada Tallinna linnavalitsust.Kuigi meie oleme pidanud tegelema vaid Tallinna linna eelarvesse meie oma riigi poolt löödud eelarveaukude katmisega 200 miljoni krooni ulatuses. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/arvamus/411335 Loe ka: „KRISTEN MICHAL: Savisaar mingu metsa oravaid vaatama“: http://www.epl.ee/artikkel/411382

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus