iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

DEMOKRAATIA SUREB VÄLJA – Eamets ja Mölder: riigikogus hakkavad toimima samad käitumismustrid nagu „dedovštšina“ Nõukogude armees

DEMOKRAATIA SUREB VÄLJA – Eamets ja Mölder: riigikogus hakkavad toimima samad käitumismustrid nagu „dedovštšina“ Nõukogude armees

Rubriik: Õhtuleht

Majandusteadlased püüavad oma meetodeid ja arusaamisi maailma asjadest kasutada erinevate ühiskonna nähtuste seletamisel. Muude teemade seas seletatakse ka poliitikute käitumist. Miks poliitikakujundajad (Eesti kontekstis siis riigikogu liikmed) teevad ühtesid või teisi otsuseid?

Lõpuks jõutakse siiski triviaalsetele tõdedeni, et poliitiku tegevuse põhiline eesmärk ei ole mitte oma valijate heaolu maksimeerimine või riigi sise- ja välisturvalisuse suurendamine või rahvusvahelise mõju kasvatamine. Poliitiku eesmärk on saada tagasivalituks ehk esimesel kohal on poliitiku isikliku kasu maksimeerimine. Muidugi ei saa välistada, et tagasivalimise tagab eespool toodud eesmärkide täitmine ja alati on erandeid, kes mõtlevadki riigimehelikult.

Loe lähemalt:
https://www.ohtuleht.ee/1095555/demokraatia-sureb-valja-eamets-ja-molder-riigikogus-hakkavad-toimima-samad-kaitumismustrid-nagu-dedovstsina-noukogude-armees

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus