iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Dalai-laama kõrge vastuvõtu viljad küpsevad kibedaks

Dalai-laama kõrge vastuvõtu viljad küpsevad kibedaks

Rubriik: Päevaleht

Raimo Poom kirjutab Eesti Päevalehes, et arvamus, et Hiinal pole hoobi Eesti karistamiseks, kummutatakse valusate sammudega.

Teatavasti oli rohkem kui aasta kestnud intensiivsete läbirääkimiste tulemusel mõne aja eest jõutud kokkuleppele sõlmida Eesti ja Hiina vahel topeltmaksustamise vältimise leping. Veel mõni aeg tagasi oodati, et vahetult dalai-laama külastuse järel saabub Hiinast Eestisse lepingut allkirjastama ministri juhitav delegatsioon. Eelmisel nädalal oli selge, et ükski minister, rääkimata delegatsioonist, Tallinna ei saabu. Lepingu allkirjastamine on Eesti Päevalehe teada määramata ajaks edasi lükatud.Loe edasi: http://www.epl.ee/news/eesti/taismahus-dalai-laama-korge-vastuvotu-viljad-kupsevad-kibedaks.d?id=56980672EML täpsustab, et tegemist saab olla siiski täiendava lisaprotokolliga, mitte maksulepingu endaga, kuna viimane jõustus juba 1999.

a alguses. Vt lepingut siit.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus