iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Bushi lahkumiskink – juustutollid

Bushi lahkumiskink – juustutollid

Rubriik: Päevaleht

Heiki Suurkask kirjutab Eesti Päevalehes, et Euroopa Liidu ja USA hormoonisõja juustulahingus on sattunud tulejoonele Coca-Cola.

Silm silma ja hammas hamba vastu ehk antud juhul hormoonliha blokaadi vastu juustutollid ja juustutollide vastu Coca-Cola-vastane kampaania. Euroliit peab USA-ga toidusõja uut lahingut ja rindejoonele paiskusid, nagu juba reegliks saanud, prantslased. President George W. Bush jõudis 16.

jaanuaril lahkumiskingitusena kehtestada uued 300-protsendised imporditollid prantslaste uhkusele – rokfoori juustule. Seda tegi ta muidu vabakaubandust propageeriva Maa­ilma Kaubandusorganisatsiooni (WTO) loal, kuna Euroopa Liit pole nende arvates veenvalt põhjendanud USA hormoonide abil toodetud lihale kehtestatud keeldu. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/457198

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus