iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Bittneri palsam võib apteegist maksumärkide tõttu kaduda

Bittneri palsam võib apteegist maksumärkide tõttu kaduda

Rubriik: Päevaleht

Kristiina Viiron kirjutab Eesti Päevalehes, et suured palsamipudelid on tänu alkoholi maksumärgile juba defitsiidiks muutunud.

Enne 2008. aasta jaanuari Bittneri palsami maksumärgist vabastamiseks mõeldud seadusemuudatust tõenäoliselt ei tule, ütles rahandusministeeriumi maksupoliitika osakonna juht Urmas Koidu. “Nii kaua küll oodata ei saa. Richard Bittner AG loobub lõpuks Eesti turust,” näeb palsami tootjafirma Richard Bittner AG esindaja Central Pharma müügijuht Lilian Saage tulevikku mustades värvides.

Viimase kahe kuu jooksul on Bittneri müügikäive mitu korda kukkunud. Väikeses pudelis palsami ostmine tuleb suurega võrreldes ligi kolm korda kulukam ja see ei kompenseeri läbimüügi langust. “Aktsiisimärk tehti kohustuslikuks, et kaitsta turgu salaalkoholi eest, aga Bittner on ravim, mida võib niigi müüa vaid apteegis, seega ei saa salakaubast juttugi olla,” lisas Saage. Ka Urmas Koidu möönab, et Bittneri puhul piisab vaid ravimiseadusest, mis on niigi range ja välistab salakauba ohu.

Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/365495

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus