iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Autoomanikud sõdivad maksuga, hinnad tõusevad

Autoomanikud sõdivad maksuga, hinnad tõusevad

Rubriik: Päevaleht

Kaivo Kopli kirjutab eesti Päevalehes, et kuues Leedu linnas toimusid eile protestid kava vastu kehtestada maks kõigile autodele.

„Korraldasime aktsiooni seetõttu, et härra Kubilius otsustas kehtestada automaksu, kuigi on teada, et suurendatakse ka aktsiisimäära, mis võimaldab koguda eelarvesse piisavalt vahendeid,” seletas ürituse korraldaja Tomas Sarnacinskas Leedu peaministrile viidates. Automaksu kehtestav seadus on osaks 2009. aasta riigieelarve seadusepaketist, mille seim kiitis heaks enne jõule. President kirjutas seadustele alla, kuid tegi valitsusele ülesandeks täpsustada osa seadusi, nende hulgas ka automaksu oma.

Kavakohaselt hakkaks füüsilisest isikust autoomanik või peamine kasutaja liisinguautode korral maksma 150 kuni 200 litti aastas või 15 kuni 20 litti kuus (68 kuni 90 krooni). Juriidilisest isikust autoomanik või kasutaja peaks aga maksma 150 litti kuus, ent seda vaid ühe aasta jooksul. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/454130

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus