iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Automüüjate avalik pöördumine: meie vastu tehakse avalikku laimukampaaniat

Automüüjate avalik pöördumine: meie vastu tehakse avalikku laimukampaaniat

Rubriik: Päevaleht

Raadi autokeskuses tegutsevad ettevõtjad ütlevad oma avalikus pöördumises, et nad on nördinud sellest, mida maksu- ja tolliamet oma viimase aja sammudega on teinud. Nimelt on just Raadi autokeskus nende sõnul sattunud erilise rünnaku ohvriks. Viimaseks piisaks oli relvastatud politseinike reid autoplatsile, kirjutab Päevalehe Ärileht.

Oma pöördumises ütlevad ettevõtjad, et nende äritegevust on kahjustatud rikkudes nii nende mainet kui kehtestades erikontrolli, mis tähendab, et Raadilt ostetud auto registreerimine võib aega võtta kuni 30 päeva. „Kuidas saab parandada käivet ja seeläbi maksulaekumist riigile kui kõik on tehtud selleks, et kliendid meie juurest eemale peletada?" küsivad ettevõtjad avalikus pöördumises.Loe pöördumise teksti Päevalehe Ärilehest: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/automuujate-avalik-poordumine-meie-vastu-tehakse-avalikku-laimukampaaniat.d?id=68950143Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus