iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Automüüjad usuvad uuel aastal esmaregistreerimiste väga suurt kasvu

Automüüjad usuvad uuel aastal esmaregistreerimiste väga suurt kasvu

Rubriik: ERR

Mitu Eesti automüüjat leiab, et kui automaksu eelnõu läheb praegusel kujul töösse, saab sellel kindlasti olema suur mõju Eesti autoturule: tulevaks aastaks ennustavad nad autode esmaregistreerimiste väga suurt kasvu, seejärel aga müüginumbrite olulist langust.

Sel nädalal rahandusminister Mart Võrklaeva tutvustatud automaksu idee erineb oluliselt suve keskel esitatud versioonist ja on seetõttu tekitanud küsimusi ka automüüjates.

"Kui me vaatame avalikkusele tutvustatud automaksu plaani ja eeldame, et taolisel kujul see ka töösse läheb, siis tänase versiooni loogika on mitmes kohast paigast ära. Näiteks tundub mulle osade automarkide puhul esmase registreerimise tasu ootamatult ja arusaamatult suur," ütleb United Motorsi müügijuht Leino Luik.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609129745/automuujad-usuvad-uuel-aastal-esmaregistreerimiste-vaga-suurt-kasvu

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus