iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Automaksu tulek on paratamatus

Automaksu tulek on paratamatus

Rubriik: Päevaleht

Anneli Ammas kirjutab Eesti Päevalehes, et valitsusliit kavandab uut automaksu ning erisoodustuse määra kahekordistamist. Kolm valitsusliidu osapoolte poliitikut kinnitasid nn krokodillide komisjoni järeldustele tuginedes, et eelarveaukude lappimiseks maksustatakse autoomanikud automaksuga ning autodel tõstetakse erisoodustusmaksuvabasid summasid.

"Möönsime, et CO2 maksustamise asjus võiks midagi kaaluda ja see võiks olla seotud auto registreerimisega ning olla ühekordne maks, kui auto soetatakse,” ütles Jürgen Ligi Reformierakonnast. “Eesti ja Leedu on minu teada ainukesed riigid Euroopas, kus ei kehti automaksu,” tuletas meelde Margus Tsahkna Isamaa ja Res Publica Liidust.Maksumaksjate liidu juht Lasse Lehis ei hakanud auto maksustamise vastu sõdima, kuid tõdes, et vastuseisu tekitab see kindlasti. “Kütuseaktsiisi kaudu maksustatakse autoga sõitmist, see uus maks oleks auto omamise eest,” tegi Lehis selge vahe sisse.Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/437571Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus