iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Autokultus

Autokultus

Rubriik: Õhtuleht

SL Õhtulehe arvamusküljel kirjutatakse, et ajal kui riik vestab meile kokkuhoiuvajadusest, ootame esmalt riigilt endalt innustavat eeskuju säästmisel ja kulude kärpimisel või vähemalt külmutamisel.

Märgilise tähendusega oleks luksusautode ametiautodena kasutamisest loobumine. Meenub vaid Meelis Atonen, kes ministripõlves Škodaga sõitmist oma kõrgele seisusele alandavaks ei pidanud. Praegusest kargab silma aga töötukassa juht Meelis Paavel, kelle ametiauto on suurim ja luksuslikem Volvo tootja sõiduautode valikust. Paavel on samal ajal aga sots, kelle partei kibeleb luksusautosid maksustama.

Et töötukassa aparaat elab rahvalt kogutavast töötuskindlustusest ja jagab töötajäänutele piskut elatist, siis asetub nende autoga priiskamine eriti võltsi valgusse. Lokkavat autokultust proovis eelmisel kümnendil ohjata Mart Siimanni valitsus, määrates kindlaks autode maksimumsoetushinnad. Kuid liisingusüsteemi peale tulles kaotasid piirangud juba eos oma mõtte. Asemele ei pakutud aga midagi.

Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=279133

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus