iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Arvete viited

Arvete viited

Rubriik: Päevaleht

Mait Palts, Eesti kaubandus-tööstuskoja jurist selgitab Eesti Päevalehe Ärilehes, millised käibemaksualased viited peavad arvetel olema.

Eesti piires on peamine muudatus seotud 1. märtsi käibemaksuseaduse täiendusega, mille kohaselt võib ülalkirjeldatud maksuvabastuse või 0%-lisele määrale tehtud viite direktiivi või käibemaksuseaduse sätte kohta asendada muu selge ja üheselt mõistetava märkega. Piisavalt selgeks võiks arvatavasti pidada viidet “VAT 0% Intra-Community supply. Reverse charge”.

Samas võib ka edaspidi viidata nii direktiividele kui ka seadusele. Ka viiteid 6. direktiivile saab endiselt kasutada. Arvele märgitavate viidete tabeli ning uue käibemaksudirektiivi teksti leiab rahandusministeeriumi lehelt.

Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/majandus/379880 Loe käibemaksuseaduse muudatuste kohta siit.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus