iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Ärimees ja ametnik läksid diktofoni pärast kähmlema

Ärimees ja ametnik läksid diktofoni pärast kähmlema

Rubriik: Päevaleht

Mirko Ojakivi kirjutab Eesti Päevalehes, et maksuametnik üritas ära võtta jutuajamise salvestamiseks kaasa võetud diktofoni.

Valga ärimees Raivo Paala väidab, et pidi neljapäeval Viljandis maksuametnikuga kohtumas olles pöörduma politsei poole, sest maksuametniku ülemuse kabinetis puhkes käsikähmlus. Lõuna politseiprefektuuri Viljandi politseiosakonna pressiesindaja Agu Lall kinnitas eile, et politsei sai neljapäeval väljakutse maksuametisse, kuid eilseks polnud politsei veel algatanud menetlust toimunu uurimiseks. Paala ise rääkis, et kohtus neljapäeval seoses teda puudutavate maksuvaidlustega Maksu- ja Tolliameti Viljandi büroos juriidilise osakonna vanemjuristiga ning kuna eelnevad kohtumised olid näidanud, et vestluse protokolli ei kanta tema ütlusi või neid moonutatakse, otsustas ta tulevasi vestlusi lindistada. “Juristid soovitasid mul maksuametis vestlustel käia üksnes advokaadiga, aga kuna sel korral polnud minu advokaadil aega tulla, võtsin kaasa diktofoni,” selgitas Paala.

Ettevõtja sõnul on varasematel kohtumistel kuuetunnisest vestlusest protokolli kantud näiteks vaid paar lõiku, millest tulevikus võib Paala sõnul kohtus jääda mulje, et ta keeldus ütluste andmisest jne. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/uudised/409018

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus