iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Ärge unustage, et ostja on praegu kuningas

Ärge unustage, et ostja on praegu kuningas

Rubriik: Päevaleht

Päevalehe arvamusküljel kirjutab Villu Zirnask sellest, et paljud kaupmehed ja teenindusasutused, kes teevad praegu suure hooga hinnasilte ümber, et käibemaksuta hinnale 18 protsendi asemel 20 protsenti käibemaksu lisada ja maksutõus tarbija õlule lükata, teevad tõenäoliselt tühja tööd.

Arvestades, kui nõrk on praegu inimeste tarbimishimu, on üsna kindel, et lõpuks maksavad suurema osa maksutõusust kinni ikkagi ettevõtjad kasumi kahanemise või kahjumi kasvamise näol. Läti tõstis käibemaksu tänavuse aasta alguses tervelt kolm protsenti, 18 protsendilt 21 protsendile. Kui detsembris olid tarbijahinnad eelmise kuuga võrreldes langenud 0,5 protsenti, siis jaanuaris kerkisid 2,2 protsenti ja veebruaris 1,1 protsenti. Siis sai hinnatõusu hoog otsa ning aprillis ja mais hinnad juba langesid umbes pool protsenti kuus.

Veel kolm-neli kuud seda trendi ja Läti tarbijahinnad ongi tagasi detsembrikuisel ehk käibemaksu tõstmise eelsel tasemel.Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/472321

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus