iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ansip: Reformierakond peab eelkõige silmas riigi huve

Ansip: Reformierakond peab eelkõige silmas riigi huve

Rubriik: Päevaleht

Raimo Poom ja Kärt Anvelt kirjutavad Eesti Päevalehes, et IRL üleeile esitatud nõudmised tõid vastu kopsakad tingimused eelarve tasakaaluks.

Oravapartei saatis eilse tööpäeva lõpus laiali avalduse, milles nõustutakse teatud tingimuste täitmisel peatama aastaks tulumaksu üheprotsendine alandamine ning tulumaksuvaba miinimumi järjekordne tõstmine. Peaminister Andrus Ansip ütles Päevalehele, et teda on eelseisva aasta eelarvearutelude puhul toimuv erakondlik kukepoks ära tüüdanud. “Mulle ei meeldi need, kes vastandavad riigi arengut ja valimislubadusi. Tulumaksu alandamise küsimus pole mitte valimislubadus, vaid viis aidata elavdada Eesti majandust ning konkurentsivõimet,” sõnas Ansip ning tõi paralleeli Soomega, kes ajab sama poliitikat.

Reformierakond seadis koalitsioonikaaslastest IRL-ile ning sotsidele kuus tingimust, mille täitmise puhul nad on nõus arutama tulumaksumuudatuste ajutist peatamist 2009. aastal. Lisaks sellele nõuab Reformierakond, et madaldatud käibemaks kehtiks edaspidi vaid ravimitele ning majutusteenustele, mis on seotud ekspordi toetamisega. See tähendab, et neile kehtiks üheksaprotsendine maks ning kultuuriürituste piletitele, raamatutele, ajalehtedele ning matuseteenustele hakkaks kehtima 18-protsendine maksumäär.

Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/439824 Loe ka MaksuMaksjast: Mariliis Kannukene. Martin Huberg Tants tulumaksumäärade ümber.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus