iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Ansip muudaks Riigikogu kuluhüvitised osaliselt esindustasuks

Ansip muudaks Riigikogu kuluhüvitised osaliselt esindustasuks

Rubriik: Päevaleht

Kadri Masing kirjutab Eesti Päevaleht Online`is, et kuigi peaminister Andrus Ansip peab valitsuse sekkumist Riigikogu töösse sobimatuks, avaldas ta valitsuse pressikonverentsil siiski oma isikliku arvamuse riigikogu liikmete kuluhüvitiste uue kava kohta.

"Ega ma hästi aru ei saa, miks omal ajal üldse esindustasu muudeti ära mingiks kuluhüvitiseks," rääkis Ansip, lisades, et valitsuse liikmetel on olemas esindustasu, mida makstakse nii nagu seda igal pool mujal maailmas makstakse ehk ilma igasuguste kuludokumentide esitamise nõudeta. "Ja taoline süsteem minu mälu järgi kehtis kunagi ka Riigikogus, kuid millegi pärast sellest loobuti ning mindi kuluhüvitiste peale," jätkas Ansip. Kõiki Riigikogus esindatud erakondi ühendav töögrupp otsustas täna teha fraktsioonidele ettepaneku mitte muuta kuluhüvitiste maksmise korda praegu parlamendikoosseisu jaoks. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/388872 Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema ajakirjanduses“ Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema kajastus raadios ja teles“ Loe EML pressiteadet: „Kavandatav Riigikogu liikmete uus kuluhüvitiste kord tuleb laiendada kõikidele maksumaksjatele“ Vaata EML pöördumist Riigikogu pooleTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus