iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ansip jätab homme võimukõnelused, Brüsselis tuleb Eesti makse kaitsta

Ansip jätab homme võimukõnelused, Brüsselis tuleb Eesti makse kaitsta

Rubriik: Päevaleht

Raimo Poom kirjutab Eesti Päevalehes, et reedeks on Brüsselisse erakorraliselt kokku kutsutud euroala riigi- ja valitsusjuhid, et jõuda kokkuleppele ühisraha tuleviku stabiilsuse tagamiseks ette pandud „paktis”.

Kokkuleppe sõlmimist soovib eriti Saksamaa kantsler Angela Merkel, kelle jaoks on tegu põhimõttelise tingimusega – muidu pole Euroopa suurima majandusega riik pärast 2013. aastat nõus võlakriisi kütkeisse sattunud riikide toetamiseks loodud hiiglaslikes päästefondides osalema. Kuid euroala riigid ei saa ühtemoodi aru sellest, milliseid meetmeid oleks vaja rakendada vältimaks vajadust järgmisi riike päästma hakata ja vähendamaks paljude maade hiiglaslikku võlakoormat. Põhjapoolsed riigid usuvad ühisturu edasiarendamise vajadusse ja liigsete laenude võtmist välistavate reeglite tugevdamisse, aga levib ka hoopis teistsuguseid mõtteid.

Näiteks Prantsusmaa on seni suletud uste taga kulgevates läbirääkimistes taas kord kilbile tõstnud oma vana soovi, mille järgi peitub euroala stabiliseerimise võti maksumäärade suuremas ühtlustamises. Eriti ihub Pariis hammast ettevõtete tulumaksu määra ühtlustamise peale.Loe edasi: http://www.epl.ee/artikkel/594038

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus