iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Angela Merkel ei taha tõsta käibemaksu

Angela Merkel ei taha tõsta käibemaksu

Rubriik: Päevaleht

Eesti Päevalehe Ärileht kirjutab, et kuigi Saksamaa riigieelarve defitsiit on kiiresti suurenemas, välistas Angela Merkel maksutõsusud eelarve parandamise vahendina.

Saksamaa kantsler Angela Merkel on kategoorilises toonis välistanud käibemaksu tõstmise vaatamata kiiresti kerkivale avaliku sektori defitsiidile, kirjutab Financial Times. „Iga arutelu käibemaksu tõstmise üle kahjustav majandust,“ rääkis Merkel „Koos minuga järgmise valitsuse ajal käibemakse tõusu ei tule.“ Merkel viitas siin Saksamaal eesseisvatele valimistele, andes niimoodi ka valmislubaduse mitte käibemaksu tõsta. Käibemaksu teema kerkis Saksamaal eelmisel nädalal kui mitmed Merkel poliitilised liitlased ning ka erinevad ökonomistid kutsusid üles käibemaksu tõstmisele, et vähendada avaliku sektori defitsiidis eelarvet. Angela Merkeli juhitud kristlikud demokraadid on valimiste eel hoopiski kutsunud üles maksude vähendamisele, küll üsna ähmaselt ja konkreetseid tähtaegu mitte öeldes.Loe täpsemalt: http://www.arileht.ee/artikkel/472288Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus