iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Alexela algatas kütuste hinnatõusu, alkohol ja tubakas järgnevad peagi

Alexela algatas kütuste hinnatõusu, alkohol ja tubakas järgnevad peagi

Rubriik: Päevaleht

Riina Kallas ja Dannar Leitmaa kirjutavad Eesti Päevalehes, et bensiin 95E maksab Alexela automaatjaamades 15.70, diislikütus 17.25 krooni liiter. Eilsest mootorikütustele kehtima hakanud kõrgemate aktsiisimaksude mõju jõudis täna jaeturule – kütusemüüja Alexela tõstis bensiini hinda 1.30 krooni ning diislikütuse hinda 1.55 krooni võrra.

Maxima Eesti avalike suhete juht Erkki Erilaid ütles, et paari päeva pärast on kaubandusketis müüdava alkoholi hind kerkinud uuest aastast kehtima hakanud aktsiisitõusu võrra. Erilaid ütles, et kuna jõulude ajal tühjenesid Maxima laod väga hoogsalt, siis on aktsiisimaksu suurenemine uutele partiidele juba oma pitseri jätnud. “Ega meil Eestis muidugi eriti palju ladusid ei ole,” ütles Erilaid.

Millal Maximas uus tubakas vana välja vahetab, ei soovinud Erilaid ennustada. Rimi Eesti tegevjuht Ruth Laatre sõnul pole veel hinnatõusu täpset aega otsustatud. “Juhtkond pole veel ostuosakonnaga seda küsimust arutanud, kuid kiiret pole meil sellega kuhugi,” rääkis Laatre. ETK juhtkond koguneb täna koosolekule, kus arutluse all on ka alkoholi- ning tubakatoodete uutele hindadele üleminek.

Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/413258 Loe ka SL Õhtulehest: Lauri Birkan, „Alexela juba kergitas kütuse hindu“Loe ka Maalehest: Silja Lättemäe. „Ivari Padar: Ees on raskemad ajad“: http://www.maaleht.ee/?page=&grupp=artikkel&artikkel=11197 Vt aktsiisitõusu kohta: „2008. a jõustuvad alkoholi-, tubaka- ja kütuseaktsiisi seaduse muudatused

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus