iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ajakirjaniku pilguga: Pensionisammas (loe: põrsas) kotis

Ajakirjaniku pilguga: Pensionisammas (loe: põrsas) kotis

Rubriik: Päevaleht

EPL Ärilehe arvamusküljel kirjutab Mikk Salu sellest, et kogumispensioni teise sambaga liitumine on üks tähtsamaid finants­otsuseid, mille inimene elu jooksul teeb. Eelmine nädal oli viimane aeg, kui 1974.–1976. aastal sündinud said selle sambaga liituda. Samuti kukkus pensionifondi vahetamise võimaluse tähtaeg.

Ma ei tea, mille alusel üks või teine inimene pensionifondi valis või vahetas.

Vahetusvõimalused on ahtad ja liitudes ei tea, milliseid väärtpabereid mingi fond sisaldab. Näiteks juunikuus võis kahe suure, SEB ja Swedbanki pensionifondidest leida nii Islandi pankade kui ka Ungari riigi võlakirju. Või mida arvata hiigelkahjumist teatanud Q Vara võlakirjadest ja mõni päev tagasi tehase sulgemisest teatanud Horizoni võlakirjadest, rääkimata kümnete Eesti kinnisvaraarendajate paberitest pensionisammastes?Loe täpsemalt: http://www.arileht.ee/majandus/447284Loe pensionifondide teemal veel Ärilehest:„Konservatiivsed“ pensionikogujad on kolme kuuga kaotanud 10% rahastPensionifondid kubisevad küsitava väärtusega võlakirjadest

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus