iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Abilinnapea Taavi Aas : Marje Josingu jutt on küündimatu

Abilinnapea Taavi Aas : Marje Josingu jutt on küündimatu

Rubriik: Õhtuleht

Tallinna abilinnapea Taavi Aasa sõnul mõjuvad riigi kavandatud aktsiisitõusud laastavalt kõigi eestlaste rahakotile ja toidulauale röövides ka tallinlaste rahakotist sadu miljoneid kroone.

Suurimat tulu saab riik mootorikütuse aktsiisi tõusust (1,6 miljardit krooni) ja ka ainuüksi elektriaktsiis toob riigile sisse täiendavalt 300 miljonit krooni." Josingu poolt on seega täiesti kohatu väita, nagu riigi aktsiisitõusud puudutaksid vaid alkoholi ja tubakat, mille puhul saab inimene nende tarbimist valida. Samuti on tema poolt täiesti küüniline esitada oma väiteid kontekstis nagu koormaks Tallinna vaid 200 miljoniline kanaliseerimise katteks teostatud hinnatõus linlaste rahakotti rohkem kui riigi mitmemiljardilise mahuga järsud hinnatõusud,'' teatas Aas. Aasa sõnul toob mootorikütuse aktsiisi kasv kaasa ju kogu tarbijahindade üldise tõusu. Nii elektriaktsiis kui ka kütuseaktsiisi tõus avaldab otsest mõju ka tavatarbija elektri- ja küttekuludele ehk eluasemekuludele.

Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=256615&q

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus