iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

2009. aasta maksundusalaste uurimistööde konkursile laekus 28 võistlustööd

2009. aasta maksundusalaste uurimistööde konkursile laekus 28 võistlustööd

Rubriik: EML pressiteade

15. juunil lõppes 2009. aasta maksundusalaste uurimistööde esitamise tähtaeg. Konkursile esitati kokku 28 tööd, mis on kõigi aegade rekord.

Esmakordselt oli osalejaid ka välisülikoolist.

Laekunud töödest 8 olid magistritööd, 16 bakalaureuse-, lõpu-, diplomi- või uurimustööd ning 1 artikkel. Esindatud on järgmised õppeasutused: Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, TTÜ Tallinna Kolledž, Eesti Maaülikool, Tallinna Majanduskool, Sisekaitseakadeemia, Kõrgkool I Studium, Akadeemia Nord, Universiteit Maastricht. Võistlustöid hindab komisjon, kuhu kuuluvad EML juhatuse ja nõukoja liikmed ning toetajate esindajad.

Parimate tööde autoritele on ette nähtud rahalised auhinnad. Konkursi tulemused tehakse teatavaks augustis ning auhinnad antakse võitjatele üle EML maksukonverentsil 1. oktoobril 2009. Informatsiooni varasemate aastate võitjate ning auhinnatud tööde ja teemade kohta leiab Eesti Maksumaksjate Liidu kodulehelt www.maksumaksjad.ee Maksumaksjate Liidu Fondi poolt korraldatud konkurssi toetavad Eesti Maksumaksjate Liit, AS PricewaterhouseCoopers ja IMG Advokaadibüroo.

Eesti Maksumaksjate Liit on 1995. aastal loodud mittetulundusühing, mis kaitseb maksumaksjate huve ja õigusi, taotleb optimaalset maksukoormust ning jälgib kogutud maksuraha efektiivset kasutamist. Maksumaksjate liit nõustab maksuõiguse küsimustes ning annab välja ajakirja "MaksuMaksja" ja maksualaseid raamatuid. Liit ühendab üle 2500 liikme.

PricewaterhouseCoopers on maailma suurim ärinõustamisteenuseid pakkuv organisatsioon (www.pwc.ee). PwC maksunõustajad aitavad klientidel leida toimivaid maksusäästlikke ärilahendusi ning ennetada maksuriske, parima tulemuse saavutamisele aitavad kaasa erialane spetsialiseerumine, pikaajaline kogemus Eesti turul ning hea ligipääs rahvusvahelisele oskusteabele. IMG Advokaadibüroo on maksu- ja äriõigusele spetsialiseerunud advokaadibüroo (www.img.ee). Advokaadibüroos töötavad erinevate maksustamise valdkondade spetsialistid, samuti maksuvaidlustele spetsialiseerunud juristid.

Rahvusvahelise ärinõustamisteenuseid pakkuvate büroode ühenduse AGN International abiga nõustab IMG Advokaadibüroo ka rahvusvahelistes maksu- ja äriõiguse küsimustes. Lisateave: MaksuMaksja peatoimetaja Margit Berko telefon 626 4196, 53035007 margit@maksumaksjad.ee www.maksumaksjad.ee

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus