Järgmine koolitus: Rakvere - Aastaaruanne 2022 ja maksud 2023. Registreeri ja tutvu tulevaste koolitustega

Maksuküsimus: 932

Küsimus

Kas õppemaksult on ka võimalik tulumaksu taotleda? Olen üliõpilane ja maksan ise õppemaksu, kuid tööl ei käi.

Vastus - 26.02.2008

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Õppemaksu saab tulust maha arvata, kuid see eeldab maksustatava tulu olemasolu. Vt ka teiste võimaluste kohta TuMS § 26.