Järgmine koolitus: 11.10.2022 - Tallinn - Sügiskonverents 2022 Registreeri / loe lähemalt

Maksuküsimus: 108

Küsimus

2005. aasta tulu deklareerimine. Käin spordiklubis treenigutel (MTÜ on tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirjas) Maksan liikmemakse ehk treeningutasu. Kas ma võin tulumaksu tagasi küsida?

Vastus - 09.02.2006

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Tulumaksu saab tagasi küsida kas annetuselt või koolituskuludelt. Liikmemaksud arvesse ei lähe. Lugege tulumaksuseaduse § 26 ja § 27 ning proovige spordiklubile selgeks teha, kuidas tulevikus tasu võtta nii, et tulust mahaarvamine oleks võimalik.