iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

VOX POPULI – Mida arvavad inimesed automaksust?

VOX POPULI – Mida arvavad inimesed automaksust?

Rubriik: Postimees

Postimees käis kahe päeva jooksul ringi nii Tallinnas kui ka Harjumaal ja arvutas koos inimestega välja, kui palju hakkavad nemad automaksu maksma.

Vestlesime kahe päeva jooksul umbes 70 inimesega, kellel on väga erisugused autod. Neist artiklisse jõudis vaid kümme näidet. Kokkuvõttena võib öelda, et ehkki loosse jõudnud autodest sai kõige kõrgema aastamaksu osaliseks 2015. aasta Ford Mustang, kohtusime ka mitme inimesega, kellel tuleks mitu kord kõrgemat automaksu tasuda. Vestlesime näiteks Dodge RAMi omanikuga, kelle aastamaks oleks üle 800 euro, ning BMW X7 luksusmaasturi omanikul tuleks aastas välja käia umbes 800 eurot. Paraku ei tahtnud Dodge’i omanik oma nime, näo ja autoga esineda ning BMW maasturi omanik oli luksusauto võtnud täisteenusrenti ehk teda automaks otseselt ei puuduta.

Loe lähemalt:
https://majandus.postimees.ee/7875759/vox-populi-mida-arvavad-inimesed-automaksust

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus