iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Võlausaldajate Liit kutsub tasuta seminarile “Maksejõuetus Eestis. Põhjused, seosed ja tagajärjed”

Võlausaldajate Liit kutsub tasuta seminarile “Maksejõuetus Eestis. Põhjused, seosed ja tagajärjed”

Rubriik: EML

Eesti Võlausaldajate Liit kutsub oma liikmeid ja teisi huvilisi seminarile “Maksejõuetus Eestis. Põhjused, seosed ja tagajärjed”.

Seminari eesmärgiks on arutleda põhiliste sõlmprobleemide üle, mis puudutab ettevõtete maksejõuetuks muutumist ning selle tagajärgedest nii ettevõtjatele kui ka riigile. EVUL on välja töötanud mitmeid lahendusettepanekuid, mida seminaril tutvustatakse ning mille kohta oodatakse osalejatelt tagasisidet. Seminaril esitletakse ka värsket analüüsi (august 2016 seisuga) maksejõuetuks muutunud ettevõtetest ja peamistest trendidest.

Lisaks maksejõuetustrendide ülevaatele jagatakse juhiseid krediidiriskide maandamiseks ning võlgade järeljuhtimiseks. Seminarid toimuvad Tallinnas ja Tartus. 25.08.2016 kell 10.00-12.00 Tartus Ahhaa keskuse konverentsisaalis “Lektoorium” 30.08.2016 kell 10.00-12.00 Tallinnas Susi hotelli konverentsisaalis “Roheline Ämblik” Seminaril osalemine on tasuta. Osalemiseks palume end eelnevalt registreerida ja saata e-kiri aadressile info@evul.eeTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus