iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Võimuliit toob aktsionäri ohvriks eelarvekriisile

Võimuliit toob aktsionäri ohvriks eelarvekriisile

Rubriik: Äripäev

Piret Reiljan kirjutab Äripäevas, et pea 100 000 Eesti väikeinvestori kauaoodatud investeeringute tulumaksuvabastus lükkub suure tõenäosusega järgmise aasta algusest teadmata tulevikku.

Lisaks sisulistele vaidlustele peab valitsus otsustama, kas eelnõu tähendaks riigieelarvele lubamatut lisakoormust ja peab seetõttu viibima, kuni rasked ajad mööda saavad. "Ma ei kujuta hästi ette, et meil oleks praegu mahti selle eelnõu juurde tagasi tulla, pigem vaidleme eelnõu sisu üle edasi sügisel," teatas riigikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni esimees ja rahanduskomisjoni liige Eiki Nestor. Ta kinnitas, et kuna maksumuudatusi ei soovita kiirustades ellu viia, võib eelnõu kehtima hakkamine suure tõenäosusega planeeritud järgmise aasta jaanuarist kaugemasse tulevikku lükkuda. "Praegu lihtsalt ei ole energiat," nentis reformierakondlane ja riigikogu rahanduskomisjoni esimees Jürgen Ligi.

"Eelnõu on pandud kõrvale, kuna meil on äärmiselt rasked ajad muude asjadega." Ligi lisas, et kindlasti läheb ülevaatamisele eelnõu kehtima hakkamise ajastus, kuid täpsemaid vihjeid Ligi anda ei soovinud. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3985/uud_uudidx_398503.html Loe ka Äripäeva juhtkirja: „Erainvestorile ei tule riik vastu“: http://www.aripaev.ee/3985/arv_juhtkiri.html Tutvu seaduseelnõuga siit.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus