iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Võimalikud muudatused käibemaksuseaduses

Võimalikud muudatused käibemaksuseaduses

Rubriik: Äripäev

Riigikogu rahanduskomisjoni liige Remo Holsmer rääkis tänasel riigikogu istungil võimalikest muudatusettepanekutest, mis peaksid jõudma käibemaksuseaduse muutmise eelnõusse, kirjutab Kadri Põlendik Äripäevas.

Eile otsustas riigikogu, et president Toomas Hendrik Ilvese välja kuulutamata jäetud käibemaksuseaduse ja raamatupidamise seaduse muutmise seadust tuleb muuta, enne kui see uuesti vastu võetakse. Otsusele eelnes Remo Holsmeri ettekanne, kus ta andis ülevaate esmaspäeval ja teisipäeval toimunud aruteludest rahanduskomisjonis. Muuhulgas tõi ta välja plaanitavad muudatusettepanekudLoe edasi: http://www.aripaev.ee/article/2014/1/16/voimalikud-muudatused-kaibemaksuseadusesLoe samast ka: "Maruste vaidleb presidendile vastu": http://www.aripaev.ee/Default.aspx?PublicationId=aea6865d-2df4-4c72-8d02-6d4292416dd5

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus