iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Viimsi valla rahvas pääses maamaksu tõusust

Viimsi valla rahvas pääses maamaksu tõusust

Rubriik: Äripäev

Hille Tressum kirjutab Äripäevas, et Viimsi valla elanike ägeda vastuseisu tõttu jäi maamaksumäära tänaseks kavandatud tõstmine ära. Viimsi vallavanema Urmas Arumäe sõnul pakkus vald välja 2008. aasta eelarve tasakaalu viimiseks maamaksumäära tõstmise, millest saadav rahasumma oleks läinud eelmiste vallajuhtide tehtud valede otsustega põhjustatud kahjude katmiseks. See plaan aga vallal läbi ei läinud, nüüd tuleb raha mujalt leida.

"Viimsilased on mures ja arusaadavalt ei tee kellelegi head meelt, kui tema rahakoti kallale minnakse," rääkis Arumäe eile.

"Viimsilastelt eelmise nädala jooksul tulnud ettepanekute kohaselt mõistetakse hukka eelmiste vallajuhtide tegevus vallale kahju põhjustamisel, aga samas ollakse seisukohal, et vallaelanike solidaarne vastutus on siiski äärmine abinõu," viidates 15 miljonile kroonile, mis tuleb maksta eelmiste vallajuhtide tegude tõttu maadest ilma jäänud inimestele. "Samas soovitasid vallaelanikud vallavalitsusel kaaluda veel kord ka teisi alternatiive, mida me ka täna tegime."Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3797/uud_uudidx_379710.htmlSama uudis Päevalehes: http://epl.ee/artikkel/411266Postimehes: http://www.postimees.ee/111207/esileht/siseuudised/300874.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus