iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Viimase minuti eelarve koostajad on riius

Viimase minuti eelarve koostajad on riius

Rubriik: Postimees

Tuuli Koch kirjutab Postimehes, et inetu, pahatahtlik tülinorimine – nii kirjeldas Reformierakond eile oma partneri, IRLi käitumist eelarveläbirääkimistel. Andrus Ansip loodab valitsust koos hoida, Ivari Padar peab otsustavaks seda nädalat, Mart Laar soovitab rahu säilitada.

Võimuliidu Kaks Suurt ehk peaaegu sama valijaskonna eest võitlevad Reformierakond ning Isamaa ja Res Publica Liit (IRL) on jõudnud eelarvekõnelustel punkti, kus varasemad kokkulepped ja koostöö on muutumas sama kaheldavateks mõisteteks kui tasakaalus eelarve.Kohe loomise hetkel hambad-risti-valitsuseks ristitud liit istus eile taas ühise laua taha, et üksteisest suurt enam mitte lugu pidades tasakaalus eelarvele sammuke lähemale astuda. Ja seda seisus, mil üleeilse südaööni veninud istungil võeti IRLi eestvõtmisel ette taas punktid, milles oli justkui juba kokku lepitud. Eile alustati koosistumist sellega, et kuulati ära stsenaarium, mis juhtub maksutõusude korral inflatsiooniga, ning hakati ministeerium ministeeriumi järel, 200 000 – 500 000 krooni kaupa tegevuskavasid üle vaatama.

Küll teatas Reformierakond kohe istungi alguses, et üldist käibemaksu suurenemist ei toeta nad mitte mingil juhul, kuigi üleeile olid justkui nõustumas üheprotsendilise tõusuga. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=33991

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus