iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Viie rikkama riigi sekka – kelle arvel?

Viie rikkama riigi sekka – kelle arvel?

Rubriik: Postimees

Ravimitootjate liidu juhatuse esimees Akshay Mody kirjutab Postimehes, et viimasel nädalal on enamikus meediakanalites aktiivselt ar(v)u(s)tatud valitsuse plaane tõsta makse. Rääkinud on plaanijad ise, ajakirjanikud, tööandjad ja ka töövõtjad. Kuid on üks osapool, keda maksutõus nii otseselt kui ka kaudselt kõige rohkem puudutab. Nende häält pole ma meedias kuulnud ega ka näinud ühtegi sõna võtnutest nende olukorrast aru saavat.

Tuletaks meelde, et Eesti Haigekassa on Eesti elanikele mõeldud tervise solidaarsuskindlustust pakkuv asutus.

«Headel aegadel» on kogutud reservi, mis on mõeldud Eesti inimeste tervisekulutuste kompenseerimiseks. Kõik palgasaajad teavad, et osa sotsiaalmaksust koguneb sellel eesmärgil ühisesse katlasse. Nüüd siis muudetakse kindlustustingimusi – vaatamata sellele, et varem jäi raha üle (koguti reservi), on meil tegelikult veel palju vaja «kulutada», et oma eluea tõstmisega seotud eesmärke saavutada, selle asemel et osa raha süsteemist ja abivajajate taskust muuks otstarbeks kasutada.Kolleeg tsiteeris mulle sellel nädalal parafraasi, mis sobib hästi siia ka lõpetuseks: «Valitsus, kes tõstab ravimite hinda, ei püsi kaua». Vaatame, kas see peab paika.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=35086

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus