iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

VIDEO – Riigikogu juhatus peale 1,5-tunnist arutelu: kuluhüvitiste teemat tuleb arutada

VIDEO – Riigikogu juhatus peale 1,5-tunnist arutelu: kuluhüvitiste teemat tuleb arutada

Rubriik: Postimees

Riigikogu juhatus arutas täna, kas ja kuidas tuleks riigikogu liikmete kuluhüvitiste süsteemi muuta. Peale poolteist tundi kestnud arutelu siiski kindla otsuseni ei jõutud. Riigikogu esimehe Lauri Hussari (Eesti 200) sõnul arutatakse teemat edasi vanematekogus.

Täna arutas riigikogu juhatus lisaks muudele olulistele teemadele ka kuluhüvitiste teemat. Kas te jõudsite ka mingisuguse otsuseni?

Riigikogu juhatus täna otsuseni ei jõudnud. Me leppisime kokku, et riigikogu esimees jätkab konsultatsioone ja seda riigikogu fraktsioonidega ning pärast seda riigikogu vanematekogus, kus saame juba laiemalt arutada seda, kas ja milliseid muutusi riigikogu kuluhüvitistega ette võtta. Põhjus, miks me seda pilti vaatame natuke laiemalt, on seotud riigikogu mentelusse esitatud eelnõuga, mille on esitanud EKRE fraktsioon. Siin on ka mitmed fraktsioonid juba oma seisukohad välja öelnud ja kuna need seisukohad erinevad üksteisest märkimisväärselt, siis tõenäoliselt on seda praegust olukorda keeruline ühe otsusega lahendada. Sellepärast on meie väga selge plaan arutada seda edasi riigikogu vanematekogus.

Loe lähemalt:
https://www.postimees.ee/7884672/video-riigikogu-juhatus-peale-1-5-tunnist-arutelu-kuluhuvitiste-teemat-tuleb-arutada

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus