iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

VIDEO – Kaja Kallas: käisime valitsuses välja tulumaksuvaba miinimumi vähendamise idee

VIDEO – Kaja Kallas: käisime valitsuses välja tulumaksuvaba miinimumi vähendamise idee

Rubriik: Delfi

Valitsuse pressikonverentsil uuriti, kas koalitsioon on kaalunud tulumaksuvaba miinimumi vähendamist. Peaminister Kaja Kallas tunnistas, et oravad on selle idee lauale tõstnud, kuid see ei leidnud toetust.

Tänase valitsuse pressikonverentsi viimase küsimuse esitas Madis Hindre ERR-ist, kes uuris, kas valitsus on keset riigieelarve janti mõelnud ka tulumaksuvaba miinimumpalga vähendamisele. Kallas tõdes, et sel teemal on koalitsioonis vaidluseid peetud. „Reformierakond on selle idee välja käinud, aga see pole tuge saanud, kuna siis saavad pihta need, kes kõige vähem teenivad,“ lausus ta.

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Erkki Keldo, kes kuulub ka koalitsioonikõneluste delegatsiooni, märkis kirjalikus kommentaaris, et praegu ametisolev valitsus kaalus ühe kärpekohana tulumaksuvabamiinimumi langetamist, kuid loodava uue valitsuse läbirääkimiskõnelustel seda kaalutud ei ole.

Loe lähemalt:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120305208/video-kaja-kallas-kaisime-valitsuses-valja-tulumaksuvaba-miinimumi-vahendamise-idee

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus