iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Veskimägi: ühetaoline tulumaks on Eesti visiitkaart

Veskimägi: ühetaoline tulumaks on Eesti visiitkaart

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et Riigikogu majanduskomisjoni liige Taavi Veskimägi ütles Poolas Krynica majandusfoorumil, et ühetaoline tulumaks on Eesti visiitkaart - tugev sõnum riigi väärtustest ja suhtumisest edasipüüdlikkusse.

«Kes töötab rohkem, see teenib rohkem - proportsionaalne tulumaks suurendab inimeste motivatsiooni omandada haridus ja julgustab neid elus edasi püüdlema,» ütles Veskimägi. Tema sõnul on oluline, et riik ei võta inimeselt tema töö vilju, vaid mõistab, et saab olla edukas vaid siis, kui tema kodanike käsi hästi käib. Kokkuvõttes kasvab nii riigi majandus läbi inimeste hoiuste ja investeeringute kasvu, mitte läbi tulu otsese maksustamise. «Eesti on hea näide selle põhimõtte teostumisest praktikas - kui 1990.

aastate alguses oli üksikisiku tulu 15 protsenti Euroopa Liidu keskmisest, siis aastaks 2008 on see kasvanud 70 protsendini.» Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=33462

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus