iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Vastasleer ennustab valitsusele uusi muresid

Vastasleer ennustab valitsusele uusi muresid

Rubriik: Postimees

Kai Kalamees kirjutab Postimehes, et opositsioonipoliitikute hinnangul blufib valitsus 2009. aastalt oodatavate tuludega, mistõttu tabab Eestit uuel aastal vähemalt sama ränk eelarvekriis kui tänavu.

Riigikogu rahanduskomisjoni esimesel eelarvearutelul kerkiski kesksena üles küsimus, mis saab, kui tulevaks aastaks tehtud majandusprognoos ei pea paika ning maksuraha koguneb oodatust vähem. Opositsiooni väitel ei suutnud rahuldavat vastust anda ei rahandusminister Ivari Padar ega ka temaga kaasas olnud ametnikud. «Eelarve rajaneb valel, 2,6-protsendisel majanduskasvul.

See on ebarealistlik,» ennustas komisjoni rahvaliitlasest aseesimees Tarmo Mänd. «Kui koalitsioon surub eelarve sellisel kujul läbi, ei pääse ta uutest piinadest. Eelarvet ootab siis täpselt sama saatus mis sellel aastal.» Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=38868

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus