iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Vasakleeri kandidaat Milton Friedmani ülikoolist

Vasakleeri kandidaat Milton Friedmani ülikoolist

Rubriik: Äripäev

Sirje Rank kirjutab Äripäevas, et täna saab Barack Obamast, kes visandab USA majandusprobleemide lahendamiseks ebaameerikalikke lahendusi, demokraatliku partei ametlik presidendikandidaat.

Ebaameerikalikke selles mõttes, et tema käe all kasvaks majanduses riigi roll. Ja nagu näitavad arvamusküsitlused, eelistavad ameeriklased praegu just sellist retsepti. Obama majanduspoliitika keskmes on maksud. Maksud selleks, et laiemalt ümber jagada vabaturu põhimõttel toimivas majanduses toodetud hüved.

Vabaturu vastane demokraatide kandidaat ei ole, olgu see siis tingitud Chicagos Milton Friedmani koduülikoolis töötatud aastate mõjust või panga asedirektoriks tõusnud vanaemast, kelle asist majanduslikku mõtlemist Obama eeskujuna kiidab. Obama maksutõusu põhiraskus langeb jõukamale elanikkonnale ehk neile, kelle aastatulu ületab 250 000 dollarit. Kõigile teistele peaks raha rohkem kätte jääma. "Me kaotame augud maksuseadustes ning kaotame maksuparadiisid, millest võidavad miljardeid dollareid teenivad suurfirmad nagu ExxonMobil ning toome maksukergendust 95%-le USA perekondadest, ütles Obama teisipäeval Kansases kampaaniaüritusel.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4057/uud_uudidx_405701.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus