iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

“Varjatud töötasu” võib tuua maksuriski

“Varjatud töötasu” võib tuua maksuriski

Rubriik: Raamatupidaja.ee

Marek Herm kirjutab Raamatupidaja.ee portaalis, et äriühingu poolt oma juhtorgani liikme või töötajaga seotud ettevõttele teenustasude maksmine võib kaasa tuua tõsiseid maksuriske.

Viimasel ajal on Maksu- ja Tolliameti kõrgendatud tähelepanu alla sattunud tasud, mida Eesti äriühingud on konsultatsiooni- juhtimis- ja muude sarnaste teenuste eest maksnud oma juhatuse/nõukogu liikmete ja töötajatega seotud äriühingutele. Sageli on maksuhalduri seisukohalt selliseid teenustasusid kasutatud äriühingute juhtkonna ja töötajate varjatud tasustamiseks. Viimane suurem avalikkuse ette jõudnud maksuvaidlus on AS Luterma poolt konsultatsioonilepingute alusel oma juhtkonna ja töötajatega seotud äriühingutele tasude maksmine, mida maksuhaldur peab ajakirjanduse andmetel hoopiski juhtorgani liikme tasu või töötasu maksmiseks.Loe edasi: http://www.raamatupidaja.ee/article/2011/6/20/varjatud_tootasu_voib_tuua_maksuriski

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus