iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Vanuritele hüvitatakse maamaksu tõus

Vanuritele hüvitatakse maamaksu tõus

Rubriik: Postimees

Hille Tänavsuu kirjutab Postimehes, et abilinnapea Taavi Aas lükkas ümber pealinna sotsiaaldemokraatide väite, nagu petaks keskerakondlik linnavõim pensionäre, jättes täitmata lubaduse hüvitada nende maamaksu tõus.

«Linnavalitsus teatas, et vastav kord võetakse heal juhul vastu alles sügisel. Pensionäridel tuleb aga maksta tuhandeid kroone maamaksu juba aprillis,» teatas linnavolikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni aseesimees Arvo Uukkivi. «Sotsiaaldemokraatide avaldus on küll väga ennatlik,» tõdes abilinnapea Aas. «Linnavalitsus võtab maamaksu kompenseerimise korra vastu 26.

märtsil. Edasi läheb see volikokku, aga selleks ajaks, kui tuleb teha esimene makse, on kord ilmselt kinnitatud.» Aasa sõnul tuleb neil, kes soovivad maamaksu korraga tasuda, tõepoolest tuhandeid kroone välja käia ja seejärel linnaosavalitsusele maamaksu tõusu hüvitamiseks avaldus teha. Eelmise aasta lõpul kergitas linnavalitsus maamaksu 2,5 korda – 0,6 protsendilt 1,5 protsendile. Toona lubasid linnajuhid pensionäridele maamaksu tõusu hüvitada.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/190308/esileht/siseuudised/tallinn/318518.php Loe ka: „Sotsid: Keskerakond pettis pensionäre“: http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=1429

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus