iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Vanast politseimajast saab maksuameti peakorter

Vanast politseimajast saab maksuameti peakorter

Rubriik: Postimees

30.08.06 Postimehes kirjutab Triin Olvet, et aastaid tühjalt seisnud Lubja tänava vanasse politseimajasse kavatseb nelja aasta pärast kolida maksu- ja tolliamet, kes saab sinna koondada kõik oma Tallinna allasutused.

Pärast politsei lahkumist 2003. aasta oktoobris on Lubja 4 hoone seisnud tühjana. Uksed on lukus, aknaavad suletud ning maja valve all. Nelja aasta pärast peaks krundil valmima aga Fonne maja, kuhu koondab oma tegevuse maksu- ja tolliamet, kolides sinna nii oma keskasutuse kui ka Põhja maksu- ja tollikeskuse osakonnad.

Majale valisid nime «Fonne» Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) töötajad asutusesisesel konkursil. Pisut rohkem kui hektari suurune riigikaitsemaana kirjas olev krunt Tallinna kesklinnas kuulub RKASile, kes kavatseb maja lammutada ning asemele ehitada suure kontorihoone. Nädalapäevad tagasi sõlmisid maksu- ja tolliamet ning RKAS büroohoone rajamiseks ka ühiste kavatsuste protokolli. Koostöö esimeses etapis koostatakse lähteülesanne, hoone eskiis ja detailplaneering ning sõlmitakse üürileping.

Loe täpsemalt siit: http://www.postimees.ee/300806/esileht/siseuudised/tallinn/215523.php?r

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus