iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Valitsusliidu üksmeel maksuküsimuses hajus

Valitsusliidu üksmeel maksuküsimuses hajus

Rubriik: Äripäev

Piret Reiljan kirjutab Äripäevas, et eilsel erakorralisel valitsuse istungil ei jõudnud koalitsioonipartnerid maksumuudatustes kokkuleppele, sest Reformierakond esitas ootamatult oma nõudmised.

"Me pole rahul pakutava elektriaktsiisi tasemega, mis tahetakse kehtestada üle kolme korra kõrgem kui Euroopa Liidu nõutav miinimum. Meie oleme rahul ainult miinimumiga," sõnas Riigikogu rahanduskomisjoni esimees ja reformierakondlane Jürgen Ligi. Ligi selgitas, et valitsuse energia on viimasel ajal kulunud pronkssõduri temaatikale ja nii unustasid koalitsioonipartnerid maksude teema oma erakondades läbi rääkida. "See oli üks tööõnnetus, mida maksumuudatustena avalikkusele presenteeriti.

Midagi ei ole tegelikult veel kokku lepitud," nentis Ligi. Isamaa ja Res Publica Liidu kaasesimees Taavi Veskimägi mõistis hukka aktsiiside plaanivälise tõstmise. "Kindlasti igasugune segadus aktsiisimääradega majanduskeskkonnale head ei tee, nendega oleks tulnud liikuda, nagu esialgses graafikus oli kokku lepitud," sõnas Veskimägi. Reformierakonna ja sotsiaaldemokraatide arvamused lahknesid ka tööandjatele kuuluvate sõiduautode erisoodustuse osas.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3587/uud_uudidx_358702.html Loe samal teemal veel siit.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus