iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Valitsuse eurovõimetus kõigutab usaldusväärsust

Valitsuse eurovõimetus kõigutab usaldusväärsust

Rubriik: Äripäev

Lemmi Kann kirjutab Äripäevas, et ettevõtjad näevad eelarvedefitsiidis otsest ohtu euroga liitumisele, mis seab löögi alla ettevõtete ja kogu riigi stabiilsuse ning võib mustema stsenaariumi korral viia krooni devalveerimiseni.

Suurärimees Rein Kilk ütles, et valitsus on tänu kaunitele valimislubadustele üles ehitamas jätkusuutmatut tulevikustsenaariumi, mis toob oodatud euro ja heaoluühiskonna asemel eelarvedefitsiidi ning untsus riigi. "Me saame ju kõik tegelikult aru, et eelarve ei täitu ja tuleb miinus. Kui me vaatame seda lugu eurole ülemineku kontekstis, on see praegu nibin-nabin piiri peal," rääkis Kilk kustuvast väljavaatest järjekordsele euroga liitumisele. Jutt ei ole Kilgi sõnul ainult otsesest rahalisest kasust, mis on siiski ka mõõdetav erinevate arvutuste põhjal umbes seitsmesaja miljoni krooniga.

"Jutt käib eeskätt sellest, et euro on majanduse kvaliteedimärk. Sellega tunnistatakse meie majandus terveks ja küpseks üleeuroopalises mõttes," ütles Kilk. Praegu sörgitakse Kilgi sõnul sündmustel sabas ning põhjendatakse vaid tagantjärele, miks läks nii, nagu alati. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4117/uud_uudidx_411710.html Loe samast ka: Taavi Veskimägi.

„Eelarvedefitsiit ohustab eurot“: http://www.aripaev.ee/4117/arv_kolumn_411701.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus